Gauti Laisvas Produktų katalogas!

Catalog

Galite užsisakyti mūsų naujausią katalogo versiją užpildydami formą tinklalapyje arba atsisiųsti pdf versiją čia.

Lars Laj Tarptautinėje Berkeley mokykloje

Mes didžiuojamės galėdami Jus informuoti, kad tarptautinė Berkeley mokykla pasirinko mūsų žaidimų aikšteles, kad įgyvendintų savo svajones.

Berkeley tarptautinė mokykla Bankoke, Tailandas, kuri teikia "Top Notch" švietimo paslaugas visiems angliškai kalbantiems emigrantams, čia gyvenančioms užsieniečių šeimoms. Joje įrengtos kondicionuojamos klasės, kabinetai, mokslo ir kompiuterinės laboratorijos, didelė biblioteka, muzikos, dailės ir šokių salės, pirmosios pagalbos klinika, žaidimų klasės, universalios sporto ir stalo teniso salės, lauko baseinai, ir be abejo - LarsLaj žaidimų aikštelė apsupta gražios mokyklos architektūros.

Berkeley tarptautinės mokyklos švietimo filosofija yra suteikti jauniems žmonėms visais geriausias sąlygas tapti pasaulio piliečiais. Mūsų kompanija džiaugiasi galėdama nors mažadalelyte prisidėti prie šios filosofijos vystymosi., kad nedidelė dalis toje proces ir užtikrinti, kad mūsų produktai yra iki aukščiausios kokybės standartus, saugos, ekologijos ir socialinės atsakomybės.