Gauti Laisvas Produktų katalogas!

Catalog

Galite užsisakyti mūsų naujausią katalogo versiją užpildydami formą tinklalapyje arba atsisiųsti pdf versiją čia.

Technika

Kaip rodo mūsų patirtis ir mūsų paskutinės inovacijos mes nuolat esame priversti ieškoti geresnių alternatyvų ir aukščiausios kokybės sprendimų, siekiant pagerinti kokybę ir saugą.

Mūsų modulinė sistema užtikrina produktų įvairovę ir leidžia mums įvykdyti specifinius klientų poreikius ir pageidavimus, kai mes kuriame naujus produktus.

Lars Laj gali užtikrinti aukščiausią kokybę:

  1. Mūsų patyrę dizaineriai turi giliausias žinias apie visus esamus saugos reglamentus, ypač normų EN 1176 ir EN 1177.
  2. Produktai ir dizainas yra išbandytas, kontroliuojamas ir patvirtintas kasmet Vokietijos TÜV organizacijos ,pagal pripažintą Europos normą EN 1176.
  3. Pagaminti gamykloje, produktai yra atidžiai kontroliuojami, kol jie bus pristatyti mūsų klientams.

Mūsų plastikinės dalys naudojamos kaip statramsčiai ir naudojamos mūsų laipiojimo tinklams.Laipiojimo siena yra pagaminta iš 18 mm vandeniui atsparios faneros plonai sluoksniuotos, atsparios įvairiems oro pasiketimams.

Mūsų patentuota "uždarųjų briaunų" sistema ir naudojami "colorcoat" lakštai mūsų skydams, užtikrina neprilygstamą spalvų išsaugojimą ir ilgaamžiškumą. Lakštai turi minimalų 20 metų garantinį laikotarpį, kad išsaugotų aikštelę spalvingą visą jos gyvavimo laiką. Be to, jie nereikalauja visiškai jokios priežiūros.

Plastikiniai vamzdeliai yra labai stiprūs ir beveik nesulaužomi su 630 mm diametro ir sienelės storiu - 12 mm.

Visi mediniai elementai yra suapvalinti, be smailių kampų ir visi sraigtai ir varžtai yra paslepiami arba uždengiami plastikiniu dangteliu.

Mūsų laipiojimo akmenys yra pagaminti iš gumos, siekiant apsaugoti vaikus, jeigu jie netyčia paslystų.